O nas

Agnieszka Kubicka Błońska – trener biznesu, doradca HR, założycielka „Centrum Rozwoju”

 

Pani Agnieszka Kubicka – Błońska to człowiek z ogromnym potencjałem. Rzadko się zdarza, że jedna osoba łączy w sobie tyle entuzjazmu, zapału, determinacji i chęci pomagania innym ludziom. Pani Agnieszka zjednoczyła w sobie wszystkie te cechy. Otwartość na ludzi i ich problemy oraz wieczny uśmiech powodują, że przebywanie w jej towarzystwie wpływa bardzo pozytywnie na wszystkich wokoło. Myślę, że Pani Agnieszka jest równie wspaniałym trenerem, co człowiekiem i ma wiele do powiedzenia w zakresie motywowania i rozwoju osobistego. Naprawdę warto tego posłuchać, aby zrozumieć, że można zmieniać swoje życie na lepsze. A dzięki niej i jej doświadczeniu staje się to proste i przyjemne. – Dorota Leszczyńska, prezes firmy LWS Soft

 

str-2

 

Agnieszka Kubicka – Błońska jest certyfikowanym trenerem biznesu, coachem i doradcą ds. zespołu z wieloletnim i bogatym doświadczeniem zawodowym. 

 

Prowadzeniem szkoleń zajmuje się od ponad 12 lat i ma na swoim koncie kilka tysięcy godzin szkoleniowych. Szkoli w zakresie zarządzania zespołem, komunikacji, motywacji, rozwoju osobistego i zawodowego.

 

Doradza w firmach jako zewnętrzny doradca do spraw zarządzania zespołem. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów personalnych i wdrażaniu systemów rozwoju pracowników, dzięki którym zwiększana jest efektywność zespołów i skuteczność w realizacji celów firmy. 

 

Współpracowała m.in. z firmą: Oriflame Kalisz, Europejska Grupa Doradcza, AXA, PFE-Energia, LWS SOFT, Armatura Kozłowski, SPAR Polska, PSS Społem, Bank Spółdzielczy w Koronowie, Palmark, Neorol, Optom, Florand, Haft i in.

 

W swojej praktyce kieruje  się silnymi wartościami oraz pasją, zaangażowaniem i determinacją. Zawsze bliski jej sercu jest drugi człowiek. Wsłuchuje się mocno w jego potrzeby. „Moim celem jest to aby moja praca nie wpływała tylko teoretycznie na ludzi, ale by przenikała ich praktykę i powodowała długofalową zmianę.”

 

Ze względu na osobistą drogę, ważne miejsce w jej działalności zajmuje praca z ludźmi w zakresie poczucia własnej wartości i rozwoju osobistego. 

Z tego właśnie pragnienia powstała w 2011r. firma  „Centrum Rozwoju”, która realizuje szkolenia i sesje coachingowe w m.in w zakresie odkrywania potencjału, odważnego sięgania po marzenia, rozwijania kwalifikacji zawodowych.

 

Agnieszka Kubicka – Błońska jest także  inicjatorem i koordynatorem projektu „Pomoc na Czasie”. Jego ideą jest angażowanie młodych wolontariuszy w pomaganie osobom potrzebującym, starszym i niepełnosprawnym.

 

Jej artykuły są publikowane m.in. w miesięczniku Benefit, Portalu NF.pl, Biznestrend, Personel i Zarządzanie i in.

 

W  2013 roku wydała również swoją debiutancką książkę – powieść psychologiczną  „Wbrew nadziei”.  

 

Certyfikowany Coach Noble Manhattan i Praktyk Coach IIC. 

W latach 2011-2013  PR Menedżer w firmie szkoleniowej.

W latach 2007- 2011 redaktor portalu „Calisia.pl” 

Absolwentka WSNHiD, na kierunku politologia, spec. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Podyplomowego Studium Psychologia w Zarządzaniu UAM w Poznaniu. 

 

Jagoda Bartlińska

 

Jagoda Bartlińska

 

Świeżość, pasja, wartości, inspiracja, zaangażowanie – tak można by spróbować oddać to, co do Centrum Rozwoju i Smart Clubu wnosi Jagoda Bartlińska. Osoba od blisko dwóch lat odpowiedzialna za marketing, wspieranie w wyznaczaniu kierunku rozwoju firmy, budowanie relacji z klientami i w każdym aspekcie jej funkcjonowania.

Absolwentka kierunku pedagogicznego, filologicznego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi o specjalizacji handel międzynarodowy. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów, m.in. „Zbuduj swoją markę online”, „Efektywna Sprzedaż” Briana Tracy, ukończyła Akademię Sprzedaży Tomasza Zielińskiego. Nieustannie szkoli się i rozwija w dziedzinie marketingu.

Z kilkunastoletnim doświadczeniem w szkoleniu dorosłych i młodzieży.

Do SMART CLUBU wnosi mnóstwo, ale wszystko to zawiera się w jednym określeniu – serce. Miała swój udział w tworzeniu programu szkoły, odpowiada za marketing i rozwój tego projektu.

Pełna twórczych pomysłów. Otwarta, nastawiona na rozwój, śmiało zmierzająca do celu. Kochająca życie i ludzi.  

 

 

Anna Krajewska 

 

aaa

 

Pasjonatka psychologii w zarządzaniu. Promotorka rozwijania świadomości zdrowego stylu życia i inteligencji emocjonalnej w biznesie. Absolwentka Studiów Doktoranckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W ciągu ponad dwudziestoletniej pracy zawodowej, przez 15 lat zajmowała stanowiska menedżerskie w średnich przedsiębiorstwach i korporacjach, m.in. w branży energetycznej. Z sukcesem kierowała zespołami sprzedażowymi i marketingowymi. Realizowała wiele projektów dla dużych korporacji oraz średnich i małych przedsiębiorstw. Od 8 lat jest trenerem łączącym pasję do psychologii z pasją towarzyszenia innym w ich rozwoju. Prywatnie mama trójki dzieci i żona miłośnika historii, podróży i biegania. Za przełomowy w swoim życiu uważa moment, gdy wiszące na ścianach gabinetu dyplomy i certyfikaty zastąpiła rodzinnymi fotografiami i pięknymi obrazami.

Aktualnie w trakcie specjalizacji z psychologii zdrowia i klinicznej w Instytucie Psychologii Stosowanej Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Skończyła kilka kierunków na studiach podyplomowych, m.in.: Psychologię w Zarządzaniu, Pedagogikę, Metody wspierania rozwoju psychospołecznego, Mentoring, Coaching i Konsulting Personalny. Współpracowała z uczelniami wyższymi: PWSZ w Kaliszu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Łódzki. 

 

Justyna Kubicka

  

Justyna Kubicka

 

Członek Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego. Psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy w różnych ośrodkach terapeutycznych w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii (m.in. Oxford City Community Team for People with Learning Disability (Southern Health NHS Foundation Trust) – Środowiskowy Zespół Pomocy Społecznej dla Osób Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie; John Sharich House).

 

Po powrocie do Polski pragnie wykorzystywać wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie przeszło siedmioletniej pracy opiekuńczo – terapeutycznej, by pomagać osobom niepełnosprawnym intelektualnie, osobom z zaburzeniami zachowań oraz ich rodzinom. Współprowadziła warsztaty podczas konferencji Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Łódzkim – Instytut Psychologii.

 

Agnieszka Burchacka

 

Agnieszka Burchacka

 

Polonistka, logopeda, dziennikarka. Obecnie w swojej działalności skupia się na prowadzeniu zajęć logopedycznych, podczas których wykorzystuje nowatorskie metody pracy. Wydała kilka autorskich książeczek logopedycznych. Ma niezwykłą umiejętność nawiązywania szybkiego kontaktu z dziećmi. 

 

Wykształcenie zdobyła podczas studiów dziennych na Uniwersytecie Łódzkim, Wydział Filologiczny, Instytut Filologii Polskiej, kierunek polonistyka, specjalizacje: dziennikarstwo oraz pedagogika, a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie im. M.Kopernika w Toruniu, Instytut Języka Polskiego, Podyplomowe Studium Logopedii. 

 

A prywatnie – jest mamą dwójki wspaniałych dzieci. I niezwyklą, ciepłą osobą. 

 

Katarzyna Biczyńska 

Katarzyna Biczyńska

 

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się, kiedy miała 8 lat. Najpierw zajęcia z rytmiki, kolejno pierwsze występy, stroje, charakteryzacja i taniec, taniec, taniec! Szkoła, znajomi, rodzina, wszystko podporządkowane zajęciom tanecznym. Pierwszy był taniec i towarzyszące temu emocje, a później cała reszta. I tak trwało to do ukończenia 17 roku życia. Po krótkim czasie przerwy, rozpoczęła prowadzenie zajęć tanecznych z dziećmi i aerobiku dla dorosłych. Ukończyła liczne kursy, szkolenia i zdobywała doświadczenia w różnych odmianach tańca, od Stepu do Tae-Bo.

 

„Taniec pomógł mi w życiu. To nie tylko ruch ciałem, to też możliwość wyrażania siebie.”

 

Taneczna przygoda Kasi:
 1985 r. – 1993r. Teatr Tańca Alter
1995 – 1998        Prowadzenie zajęć tanecznych z dziećmi i aerobic dla kobiet w klubie osiedlowym
1998-2002         M-Studio – instruktor aerobiku
2002-2005        SIM Studio – instruktor aerobiku
2002 r.               Ukończone kursy instruktorskie w szkole Aerofit w Olsztynie: Tai- Bo; Tai – Chi; Step; Body Balance; Body Shape; Push&Pump…
2004                   Warsztaty taneczne we Wrocławiu z zakresu Tai – Bo i Step

 
 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress