O nas

Agnieszka Kubicka Błońska – założycielka “Centrum Rozwoju”

 

Pani Agnieszka Kubicka – Błońska to człowiek z ogromnym potencjałem. Rzadko się zdarza, że jedna osoba łączy w sobie tyle entuzjazmu, zapału, determinacji i chęci pomagania innym ludziom. Pani Agnieszka zjednoczyła w sobie wszystkie te cechy. Otwartość na ludzi i ich problemy oraz wieczny uśmiech powodują, że przebywanie w jej towarzystwie wpływa bardzo pozytywnie na wszystkich wokoło. Myślę, że Pani Agnieszka jest równie wspaniałym trenerem, co człowiekiem i ma wiele do powiedzenia w zakresie motywowania i rozwoju osobistego. Naprawdę warto tego posłuchać, aby zrozumieć, że można zmieniać swoje życie na lepsze. A dzięki niej i jej doświadczeniu staje się to proste i przyjemne. – Dorota Leszczyńska, prezes firmy LWS Soft

 

Agnieszka Kubicka – Błońska jest certyfikowanym trenerem biznesu, coachem i doradcą ds. zespołu z wieloletnim i bogatym doświadczeniem zawodowym. Założycielką i właścicielką firmy szkoleniowej “Centrum Rozwoju” oraz Smart Clubu – Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży.

Od ponad 15 lat szkoli w zakresie zarządzania zespołem, motywacji i rozwoju osobistego. Współpracowała z kilkuset firmami i ma na swoim koncie przeprowadzone kilka tysięcy godzin szkoleniowych. W swojej firmie współpracuje z kilkunastoosobowym zespołem. Od lat doradza też w firmach jako zewnętrzny ekspert ds. budowania zaangażowanego zespołu. Przeprowadza audyty personalne w firmach. Przez Klientów ceniona za ogromne zaangażowanie i umiejętność podejścia do ludzi. Prelegentka podczas różnych konferencji lokalnych i ogólnopolskich.

W 2017 roku rozpoczęła tworzenie Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży SMART CLUB. Obecnie współpracuje z kilkunastoosobowym zespołem. Szkoła działa z sukcesem już trzeci rok, kształcąc przeszło 100 uczniów. 

Współpracowała m.in. z firmą: Oriflame Kalisz, Europejska Grupa Doradcza, AXA, PFE-Energia, LWS SOFT, Armatura Kozłowski, SPAR Polska, PSS Społem, Bank Spółdzielczy w Koronowie, Palmark, Neorol, Optom, Florand, Haft i in.

W swojej praktyce kieruje  się silnymi wartościami oraz pasją, zaangażowaniem i determinacją. Zawsze bliski jej sercu jest drugi człowiek. Wsłuchuje się mocno w jego potrzeby. “Moim celem jest to aby moja praca nie wpływała tylko teoretycznie na ludzi, ale by przenikała ich praktykę i powodowała długofalową zmianę.”

Ze względu na osobistą drogę, ważne miejsce w jej działalności zajmuje praca z ludźmi w zakresie poczucia własnej wartości i rozwoju osobistego. Jest autorką szkoleń rozwojowych dla kobiet („Poczuj przestrzeń”, „Jak zbudować poczucie własnej wartości”, „Odkryj swój potencjał”) a także projektu edukacyjnego „Wsparcie dla Rodziców”.
Występuje jako prelegentka na konferencjach ogólnopolskich i lokalnych (Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO, Atelier Kompetencji, „Dobrze mi w biznesie”, „Wielka Wymiana Kontaktów”, „Konferencja Związku Pracodawców
Szpitali oraz Mazowieckiego Porozumienia Szpitali Powiatowych) oraz podczas wystąpień motywacyjnych i budujących poczucie wartości (Rozwojowy Zawrót Głowy, Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz). Jest autorką licznych publikacji w Internecie, była redaktorką portalu Calisia.pl, współpracowała m.in. z miesięcznikiem Benefit. Wielokrotnie występowała jako ekspert w mediach – lokalnym radiu, telewizji, w portalach internetowych.
W 2013 roku wydała swoją debiutancką książkę – powieść psychologiczną „wbrew nadziei”. W 2019 r. światło dzienne ujrzała jej druga książka pt. „Córka Króla”.

Była pomysłodawcą i koordynatorem projektu “Pomoc na czasie”, angażującego młodzież w pomoc starszym.
W jej prywatnym życiu ogromnym szczęściem są głębokie, dobre relacje z bliskimi – rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Nieustannie jest blisko ludzi i dla ludzi.

Certyfikowany Coach Noble Manhattan i Praktyk Coach IIC. 

W latach 2011-2013  PR Menedżer w firmie szkoleniowej.

W latach 2007- 2011 redaktor portalu “Calisia.pl” 

Absolwentka WSNHiD, na kierunku politologia, spec. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Podyplomowego Studium Psychologia w Zarządzaniu UAM w Poznaniu. 

 

Jagoda Bartlińska

 

Świeżość, pasja, wartości, inspiracja, zaangażowanie – tak można by spróbować oddać to, co do Centrum Rozwoju i Smart Clubu wnosi Jagoda Bartlińska. Osoba od blisko dwóch lat odpowiedzialna za marketing, wspieranie w wyznaczaniu kierunku rozwoju firmy, budowanie relacji z klientami i w każdym aspekcie jej funkcjonowania.

Absolwentka kierunku pedagogicznego, filologicznego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi o specjalizacji handel międzynarodowy. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów, m.in. „Zbuduj swoją markę online”, „Efektywna Sprzedaż” Briana Tracy, ukończyła Akademię Sprzedaży Tomasza Zielińskiego. Nieustannie szkoli się i rozwija w dziedzinie marketingu.

Z kilkunastoletnim doświadczeniem w szkoleniu dorosłych i młodzieży.

Do SMART CLUBU wnosi mnóstwo, ale wszystko to zawiera się w jednym określeniu – serce. Miała swój udział w tworzeniu programu szkoły, odpowiada za marketing i rozwój tego projektu.

Pełna twórczych pomysłów. Otwarta, nastawiona na rozwój, śmiało zmierzająca do celu. Kochająca życie i ludzi.  

 
Justyna Kubicka

  

Członek Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego. Psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy w różnych ośrodkach terapeutycznych w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii (m.in. Oxford City Community Team for People with Learning Disability (Southern Health NHS Foundation Trust) – Środowiskowy Zespół Pomocy Społecznej dla Osób Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie; John Sharich House).

 

Po powrocie do Polski pragnie wykorzystywać wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie przeszło siedmioletniej pracy opiekuńczo – terapeutycznej, by pomagać osobom niepełnosprawnym intelektualnie, osobom z zaburzeniami zachowań oraz ich rodzinom. Współprowadziła warsztaty podczas konferencji Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Łódzkim – Instytut Psychologii.

 

 

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress