Zaangażowany zespół

JAK BUDOWAĆ ZAANGAŻOWANY ZESPÓŁ?

Silny lider. Efektywna komunikacja. Zmotywowani pracownicy.


Bądź liderem, który potrafi prowadzić ludzi. Bądź liderem, którego firma osiąga wyznaczone cele.

 

 

Sytuacja w polskich firmach nie przedstawia się najlepiej.

Według badań Aon Hewitt Best Employers (2017r.) aż 52 % pracowników polskich firm nie czuje się zaangażowanych w wykonywane zadania. Spadło głównie poczucie lojalności wobec pracodawcy, pozytywne myślenie i mówienie o firmie oraz chęć rozwoju i działania w firmie.

Czy wiesz co jest tego przyczyną? Czy wiesz jak zwiększyć motywację i wydajność swoich pracowników? Jak zatrzymać najlepszych? 
Czy Ty zarządzasz skutecznie, masz autorytet w zespole, tworzysz atmosferę rozwoju i współpracy, a Twoja firma osiąga coraz lepsze wyniki?
Jeśli tak – ogromnie Ci gratuluję! Właśnie takich zarządzających potrzeba polskim firmom. Życzę Ci wielu sukcesów, które niewątpliwie przed Tobą.

Jeśli nie- zapraszam Cię na moje niezwykle skuteczne szkolenie “Zbuduj zaangażowany! zespół”, które realnie wpłynie na Twoje efekty zarządzania.

“Zbuduj zaangażowany! zespół” to szkolenie, o którym niektórzy mówią “warsztaty”, tak bardzo jest praktyczne. Jest ono skutkiem mojej kilkunastoletniej współpracy z firmami w ramach szkoleń i doradztw dotyczących efektywnej pracy zespołu.
Prowadzę je i rozwijam od 12 lat współpracując z firmami w całej Polsce.

Doświadczenie, setki rozmów z Uczestnikami i niezmiennie powtarzające się pozytywne opinie dają mi pewność, że to szkolenie skuteczne, praktyczne i potrzebne niemal każdemu kto pragnie rozwijać swoje kompetencje kierownicze, każdemu kto pragnie stać na czele zespołu, który pracuje efektywnie i z zaangażowaniem.

“Zbuduj zaangażowany! zespół” to szkolenie które nie pozostawi Cię z książkową i teoretyczną wiedzą, którą już pewnie znasz z przeczytanych tomów i wykładów.
To szkolenie, na którym zdobywasz UMIEJĘTNOŚCI,
to szkolenie na którym ĆWICZYSZ nowe praktyki i postawy, 
to szkolenie, które nie zostawi Ciebie i Twojego zespołu w miejscu w którym jesteś.

Będziesz skuteczny.

W Twoim zespole poprawi się komunikacja i atmosfera, wzrośnie Twój autorytet, zwiększy się zaangażowanie pracowników, polepszą się wyniki w firmie.

Wspomniane badania Aon Hewitt, pokazują, że poprawa poziomu zaangażowania wśród pracowników to wymierna korzyść dla firmy: 5 -procentowy wzrost zaangażowania wiąże się z 3-procentowym zwiększeniem przychodu w organizacji w kolejnym roku.

 

DLA KOGO?

Dla zarządzających małą lub średnią firmą. Dla kierowników, menadżerów, koordynujących pracę zespołu.  Dla osób, które chcą rozwijać w sobie umiejętność pracy z ludźmi. Które wierzą w to, że ich sposób prowadzenia ludzi w pracy będzie miał wpływ na efektywność zespołu. Które wierzą w to, że ludzie mają potencjał, który można rozwijać i oprócz samego celu, zadania, istotny jest też sposób kierowania pracą ludzi. Które wychodzą z założenia, że człowiek uczy się przez całe życie. 

 

CEL
Podniesienie świadomości i skuteczności liderskiej. Zwiększenie jakości zarządzania zespołem i firmą.Silny lider. Lepsza komunikacja.  Zmotywowani pracownicy.

 

KORZYŚCI

Dzięki uczestnictwu w warsztatach:
– dowiesz się jakie są typy pracownicze, w jakich zadaniach są najlepsze i jak porozumiewać się z      nimi skutecznie
– zbudujesz lepsze relacje z zespołem,
– będziesz skuteczniej komunikował się z ludźmi,
– wzrośnie Twój autorytet,
– lepiej zorganizujesz pracę, dobierzesz ludzi do zadań
– dowiesz się jak przeprowadzić rozmowę korygującą czy rozwojową z pracownikiem
– dowiesz jak uwalniać potencjał pracowników i skuteczniej realizować cele z zespołem

 

ZARYS PROGRAMOWY 

1. Cechy najlepszych liderów – praca nad wybranymi cechami
2. Mój styl zarządzania zespołem
3. Predyspozycje zadaniowe różnych typów pracowników 
4. Prowadzenie spotkań z pracownikami 
5. Efektywne uwalnianie i rozwijanie potencjału pracowników 
6. Przekazywanie informacji zwrotnej
7. Delegowanie zadań
8. Rozmowa rozwojowa z pracownikiem
9. Motywowanie pracowników – finansowe i pozafinansowe
10. Konsekwencja jako jedna z ważniejszych cech niezbędnych do efektywnego zarządzania
11. Komunikacja w zespole
12. System rozwoju pracowników 

 

OPINIE UCZESTNIKÓW

 

Szkolenie Pani Agnieszki Kubickiej – Błońskiej było moją najlepszą inwestycją. Wiedza, doświadczenie a zarazem niesamowita energia, entuzjazm, pasja i radość, z jaką Pani Agnieszka przekazała nam tajniki zarządzania zespołem oraz motywowania ludzi do pracy, to bezcenna korzyść, którą otrzymałam w ciągu zaledwie dwóch dni warsztatów. Oczywiście, wdrożenie i zastosowanie powyższych zagadnień w praktyce zabierze mi trochę czasu, ale zyski będą niewspółmierne do włożonego wysiłku. Gorąco polecam wszystkim tym, dla których rozwój to naturalny krok w kierunku przyszłości, lepszych perspektyw, szczęśliwej organizacji każdego szczebla firmy a także szerszych horyzontów w poszukiwaniu niebieskich oceanów dla ich przedsiębiorstw. – Eva Klimek, Floral Concept Store, Kraków

*

Ze szkolenia wynoszę większą odwagę do podejmowania decyzji i prowadzenia rozmów rozwojowych z pracownikami. Także pomysły do wprowadzania zmian w oddziale, którym zarządzam.” – Piotr Wojciechowski

*

“Dziękuję za ogromną wiedzę, którą Pani przekazała w bardzo ciekawy, ale też swobodny i niewymuszony sposób.
Szkolenie mi się podobało i zmieniło podejście do współpracowników. Już po pierwszych wspólnych rozmowach zaczęli wykazywać większy entuzjazm. Na pewno będę chciał skorzystać z dalszej współpracy z Panią” – Krzysztof Gańko, Albinex Royal Case 

*

„Profesjonalne szkolenie, gdzie liczą się przede wszystkim ludzie a nie techniki i manipulacja. A do tego miła atmosfera…. czego chcieć więcej? Można chcieć więcej właśnie takich szkoleń.” – Katarzyna Biczyńska, Manager w firmie ubezpieczeniowej

*

„Z warsztatów o „Budowaniu efektywnego zespołu” zyskałam przede wszystkim ogromną ilość wiedzy i narzędzi, jakie można zastosować do budowania zespołu. Bardzo fajnie, że zajęcia były mocno osadzone na praktyce i podparte teorią z danego zakresu – idealne było przedstawienie „przykładów z życia” oraz możliwość omawiania przykładów „z własnego podwórka/branży.” – Joanna

 

TRENER

AGNIESZKA KUBICKA – BŁOŃSKA – jest specjalistą ds. zarządzania zespołem, trenerem biznesu oraz coachem rozwoju zawodowego i osobistego. Certyfikowany Coach Noble Manhattan i Praktyk Coach IIC. Właścicielka i założycielka firmy szkoleniowej “Centrum Rozwoju”. Od ponad 12 lat szkoli w zakresie zarządzania zespołem, budowania zaangażowania pracowników, komunikacji i motywacji. Współpracowała z kilkuset firmami i ma na swoim koncie przeprowadzone kilka tysięcy godzin szkoleniowych.

Doradza w firmach jako zewnętrzny ekspert do spraw zarządzania zespołem. Szkolenia w zakresie budowania zespołów dla zarządu i właścicieli kilkudziesięciu firm prowadziła w całej Polsce. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów i szkoleń, dzięki którym zwiększana jest efektywność zespołów i skuteczność realizacji celów firmy. Współpracowała z Europejską Grupą Doradczą, międzynarodową firmą kosmetyczną, szkoliła kadrę menedżerską, dyrektorów i właścicieli dużych, małych i średnich firm; współpracowała z instytucjami (Urząd Marszałkowski w Łodzi) i bankami (Bank Spółdzielczy).

Wierzy w biznes oparty na silnych wartościach, w którym liczy się szacunek, etyka i rozumienie drugiego człowieka. Zawsze pracuje z pasją i zaangażowaniem, a bliski jej sercu jest drugi człowiek. Wsłuchuje się mocno w jego potrzeby, wyznacza ścieżki rozwoju i możliwości: “Moim celem jest to, by moja praca nie wpływała tylko teoretycznie na ludzi, ale aby przenikała ich praktykę i powodowała długofalową zmianę”.

Ze względu na osobistą drogę, ważne miejsce w jej działalności zajmuje praca z ludźmi w zakresie poczucia własnej wartości i rozwoju osobistego. Jest autorką szkoleń rozwojowych dla kobiet („Poczuj przestrzeń”, „Zbuduj własną wartość”, „Co we mnie drzemie”, „Jestem i mogę”), a także projektu edukacyjnego „Wsparcie dla Rodziców”. Była prelegentką na konferencjach („Dobrze mi w biznesie”, „Wielka Wymiana Kontaktów”) oraz wystąpieniach motywacyjnych i budujących poczucie wartości dla młodzieży. W 2011r. powstała jej firma “Centrum Rozwoju”, która jest jej osobistym przykładem odważnego sięgania po marzenia. Firma realizuje szkolenia i sesje coachingowe m.in. w zakresie odkrywania potencjału, rozwijania kwalifikacji zawodowych, budowania motywacji i zaangażowania.

Jest autorką licznych publikacji w Internecie, była redaktorką portalu Calisia.pl, obecnie współpracuje m.in. z miesięcznikiem Benefit. Wielokrotnie występowała jako ekspert w mediach-lokalnym radiu, telewizji, w portalach internetowych. W 2013 roku wydała swoją debiutancką książkę – powieść psychologiczną „wbrew nadziei”. Jest także pomysłodawcą i koordynatorem projektu “Pomoc na czasie”. Absolwentka kierunku Zarządzanie Zespołami Ludzkimi i Psychologii w Zarządzaniu.
W jej prywatnym życiu ogromnym szczęściem są głębokie, dobre relacje z bliskimi-rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Nieustannie jest blisko ludzi i dla ludzi.

 

CENA

Dwudniowe szkolenie – 949 zł netto  (w cenie udział w warsztatach, materiały, catering )

 

NAJBLIŻSZY TERMIN

10-11.12.2018r. 

godz. 9.00-16.00

MIEJSCE: Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości ul. Częstochowska 25, Kalisz

 

ZAPISY


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Uwagi

Zapraszamy do współpracy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress