Poczucie własnej wartości

                               

Poczucie własnej wartości jako fundament spełnionego i szczęśliwego życia. 

Odkryj swoją wartość na nowo, zbuduj pewność siebie.

Każdy człowiek pragnie szczęśliwego, spełnionego życia. Czuje się najlepiej żyjąc w zgodzie ze sobą, realizując cele, do których jest stworzony, budując bliskie, dobre relacje z ludźmi, kochając siebie i kochając innych. Czasem jednak na drodze do takiego życia boryka się z różnymi barierami – niedocenianiem siebie, brakiem odwagi i asertywności, różnymi obawami, brakiem wiary w to, że się uda. Nierzadko ich źródłem jest niższe poczucie własnej wartości.

 

DLA KOGO?

Dla każdego kto pragnie spojrzeć na siebie na nowo w nowym, lepszym świetle. Kto pragnie zbudować  pewność siebie i odkryć swoją wartość na nowo.

 

PROGRAM WARSZTATÓW

Dlaczego poczucie wartości jest kluczowe w budowaniu spełnionego życia?

Dlaczego tak wielu ludzi zaniża swoją wartość? W czym się to objawia?

Jak budować zdrowe poczucie własnej wartości, które pozwoli nam rozwinąć skrzydła i żyć w zgodzie ze sobą?

Jak odważnie sięgać po marzenia?

W czym tkwi sekret wartości człowieka?

Jak zbudować fundament do szczęśliwego życia?

 

Warsztaty mają charakter praktyczny, ćwiczeniowy, dyskusyjny. Poznajemy wiedzę niezbędną do budowania poczucia wartości, ale przede wszystkim ćwiczymy różne metody służące budowaniu poczucia wartości. Omawiamy konkretne przykłady, wyciągamy wnioski, dyskutujemy. Każdy Uczestnik ma okazję pracować nad swoim poczuciem wartości i je wzmacniać.

 

TRENER

Agnieszka Kubicka –Błońska

Pani Agnieszka Kubicka – Błońska to człowiek z ogromnym potencjałem. Rzadko się zdarza, że jedna osoba łączy w sobie tyle entuzjazmu, zapału, determinacji i chęci pomagania innym ludziom. Pani Agnieszka zjednoczyła w sobie wszystkie te cechy. Otwartość na ludzi i ich problemy oraz wieczny uśmiech powodują, że przebywanie w jej towarzystwie wpływa bardzo pozytywnie na wszystkich wokoło. Myślę, że Pani Agnieszka jest równie wspaniałym trenerem, co człowiekiem i ma wiele do powiedzenia w zakresie motywowania i rozwoju osobistego. Naprawdę warto tego posłuchać, aby zrozumieć, że można zmieniać swoje życie na lepsze. A dzięki niej i jej doświadczeniu staje się to proste i przyjemne. – Dorota Leszczyńska, prezes firmy LWS Soft

Doradca do spraw zarządzania zespołem, trener biznesu oraz certyfikowany Coach Noble Manhattan i Praktyk Coach IIC. Założycielka i właścicielka firmy szkoleniowej “Centrum Rozwoju” oraz Smart Clubu – Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży. Od ponad 13 lat szkoli w zakresie zarządzania zespołem, budowania zaangażowania pracowników, komunikacji, motywacji i rozwoju osobistego. Współpracowała z kilkuset firmami i ma na swoim koncie przeprowadzone kilka tysięcy godzin szkoleniowych. W swojej firmie współpracuje z kilkunastoosobowym zespołem. Od lat doradza też w firmach jako zewnętrzny ekspert ds. zarządzania zespołem. Przez Klientów ceniona za ogromne zaangażowanie i umiejętność podejścia do ludzi. Prelegentka podczas różnych konferencji lokalnych i ogólnopolskich. Wierzy w biznes oparty na silnych wartościach, w którym liczy się szacunek, etyka i rozumienie drugiego człowieka. Ze względu na osobistą drogę, ważne miejsce w jej działalności zajmuje praca z ludźmi w zakresie poczucia własnej wartości i rozwoju osobistego. Autorka licznych publikacji w Internecie oraz powieści psychologicznej „Wbrew nadziei”. Absolwentka specjalizacji Zarządzanie Zespołami Ludzkimi i Psychologii w Zarządzaniu. W jej prywatnym życiu ogromnym szczęściem są głębokie, dobre relacje z bliskimi – rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami.

ZAPISY I KONTAKT
Tel. +48 793013759
Mail: info@centrum-rozwoju.eu

 

Zapraszamy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress