Poczuj przestrzeń – warsztaty

 

                                                            POCZUJ PRZESTRZEŃ

                                                          Twój czas rozwoju i  tańca

 

Jeśli czasami coś blokuje Cię przed byciem sobą, przed wyrażeniem siebie, swoich myśli i emocji. Jeżeli zdarza się, że niekiedy brakuje Ci zdrowej samooceny, swobody, beztroski i energii. Zapraszamy na trzy godziny niezwykłych warsztatów taneczno – rozwojowych, podczas których będziemy przełamywać bariery i ograniczenia oraz rozwijać pewność siebie i swobodę wyrażania swoich uczuć.

 

DLA KOGO?

Dla kobiet, które czasami czują blokady w wyrażaniu siebie, swoich myśli i emocji, które pragną w pełni poczuć siebie – swoje uczucia i swoje ciało. Dla tych, które chcą wyjść na szeroką przestrzeń. 

„Był taki czas w moim życiu, kiedy w wielu sytuacjach czułam się skrępowana różnymi ograniczeniami, nie potrafiłam być do końca sobą. Bałam się wyrażać swoje zdanie, nie widziałam w sobie potencjału. Robiłam wiele rzeczy po to, by zyskać akceptację ludzi, nie zawsze szanując przy tym siebie. Przy wsparciu mojej najbliższej Osoby, zaczęłam odkrywać, że przede mną jest szeroka przestrzeń i mogę na nią wyjść i żyć pełnią życia. Przeszłam długą, niełatwą drogę i dziś chcę pomagać osobom, które są zblokowane przez różne ograniczenia. Stąd m.in. narodziła się idea tego projektu. Na swojej drodze spotkałam także wspaniałą kobietę, której pasją jest taniec i postanowiłyśmy przygotować zajęcia, które będą łączyć warsztaty rozwoju osobistego z wyrażaniem siebie i przełamywaniem barier właśnie za pomocą tańca. Zapraszam wszystkie osoby, które chcą wyjść na szeroką przestrzeń” – Agnieszka Kubicka – Błońska 

 

PROGRAM

Z trenerką rozwoju osobistego, coachem, Agnieszką Kubicką – Błońską będziemy rozwijać zdrową samoocenę i szacunek do siebie samych. Będziemy przełamywać bariery i wychodzić na szeroką przestrzeń. 

W części tanecznej będziemy przełamywać te bariery przez taniec. Taniec jest świetną okazją do tego, by wyjść ze strefy komfortu po swój rozwój, po lepsze wyrażenie siebie, po przekroczenie granic, w których czujemy się bezpiecznie, a które zamykają nas w „kryjówkach”, w których nie jesteśmy do końca sobą. 

 

 

ZAPISY

info@centrum-rozwoju.eu

tel. 793 013 759

 

NAJBLIŻSZY TERMIN

jesień 2018r.

 

TRENERKI

AGNIESZKA KUBICKA – BŁOŃSKA – jest doradcą HR, trenerem biznesu oraz coachem rozwoju zawodowego i osobistego. Certyfikowany Coach Noble Manhattan i Praktyk Coach IIC. Właścicielka i założycielka firmy szkoleniowej “Centrum Rozwoju”. Pasjonatka długich rozmów, podróży i zielonej herbaty. Od ponad 12 lat szkoli w zakresie zarządzania zespołem, budowania zaangażowania pracowników, komunikacji i motywacji. Współpracowała z kilkuset firmami z całej Polski i ma na swoim koncie przeprowadzone kilka tysięcy godzin szkoleniowych.
Wierzy w biznes oparty na silnych wartościach, w którym liczy się szacunek, etyka i rozumienie drugiego człowieka. Zawsze pracuje z pasją i zaangażowaniem, a bliski jej sercu jest drugi człowiek. Wsłuchuje się mocno w jego potrzeby, wyznacza ścieżki rozwoju i możliwości: “Moim celem jest to, by moja praca nie wpływała tylko teoretycznie na ludzi, ale aby przenikała ich praktykę i powodowała długofalową zmianę”.
Ze względu na osobistą drogę, ważne miejsce w jej działalności zajmuje praca z ludźmi w zakresie poczucia własnej wartości i rozwoju osobistego. Jest autorką szkoleń rozwojowych dla kobiet („Poczuj przestrzeń”, „Zbuduj własną wartość”, „Co we mnie drzemie”, „Jestem i mogę”), a także projektu edukacyjnego „Wsparcie dla Rodziców”. Była prelegentką na konferencjach („Dobrze mi w biznesie”, „Wielka Wymiana Kontaktów”) oraz wystąpieniach motywacyjnych i budujących poczucie wartości dla młodzieży organizowanych w szkołach, bibliotekach, kinie Helios. W 2011r. powstała jej firma “Centrum Rozwoju”, która jest jej osobistym przykładem odważnego sięgania po marzenia. Firma realizuje szkolenia i sesje coachingowe m.in. w zakresie odkrywania potencjału, rozwijania kwalifikacji zawodowych, budowania motywacji i zaangażowania.

KATARZYA BICZYŃSKA – Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się, kiedy miała 8 lat. Najpierw zajęcia z rytmiki, kolejno pierwsze występy, stroje, charakteryzacja i taniec, taniec, taniec! Szkoła, znajomi, rodzina, wszystko podporządkowane zajęciom tanecznym. Pierwszy był taniec i towarzyszące temu emocje, a później cała reszta. I tak trwało to do ukończenia 17 roku życia. Po krótkim czasie przerwy, rozpoczęła prowadzenie zajęć tanecznych z dziećmi i aerobiku dla dorosłych. Ukończyła liczne kursy, szkolenia i zdobywała doświadczenia w różnych odmianach tańca, od Stepu do Tae-Bo. „Taniec pomógł mi w życiu. To nie tylko ruch ciałem, to też możliwość wyrażania siebie.”
Taneczna przygoda Kasi:
Od 1985 r. – 1993r. Teatr Tańca Alter (wcześniej nazwa „Piegus”) 
1995 – 1998  prowadzenie zajęć tanecznych z dziećmi i aerobic dla kobiet
1998-2005  instruktor aerobiku SIM Studio, M-Studio
2002 r. ukończone kursy instruktorskie Tai- Bo; Tai – Chi; Step; Body Balance; Body Shape; Push&Pump
2004 warsztaty taneczne  z zakresu Tai – Bo i Step

 

OPINIE UCZESTNICZEK

“Warsztaty uświadomiły mi, że można otworzyć się przed innymi i nie czuć przy tym dyskomfortu. Forma warsztatów bardzo mi odpowiada. Jestem pod wrażeniem panującej na nich atmosfery. Zyskałam uśmiech, odrobinę relaksu, poczucie, że może być lepiej…”

“Zyskałam pewność, że moje problemy i ograniczenia nie dotyczą wyłącznie mnie, że inni mają podobne problemy, co dodaje mi pewności siebie i otwiera na dialog.”

“Bardzo pozytywne wrażenia, otwierają i wywołują endorfiny oraz uśmiech. Po szkoleniu poczułam się bardzo dobrze. “


“Podobało mi się to, że dzięki warsztatom zdałam sobie sprawę, że mogę jednak coś zmienić. I cieszę się, że poznałam fajne kobiety.”


“Nie jestem sama. Każdy ma coś do poprawy, nieważne w jakim jest momencie życia. Nigdy nie jest za późno!”

“Genialna, charyzmatyczna, zaraża optymizmem i energią, po prostu urodziła się po to, by otwierać ludziom oczy i ich „uleczać” – Kamila Piechowiak, handlowiec firmy Vivo

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress