Zaangażowany zespół

 

 

                                                  JAK BUDOWAĆ ZAANGAŻOWANY ZESPÓŁ?

                                   Silny lider. Efektywna komunikacja. Zmotywowani pracownicy.


Bądź świadomym liderem. Bądź liderem, który potrafi prowadzić ludzi. Bądź liderem, którego firma osiąga wyznaczone cele.

Sytuacja w polskich firmach nie przedstawia się najlepiej.

Według badań Aon Hewitt Best Employers (2017r.) aż 52 % pracowników polskich firm nie czuje się zaangażowanych w wykonywane zadania. Spadło głównie poczucie lojalności wobec pracodawcy, pozytywne myślenie i mówienie o firmie oraz chęć rozwoju i działania w firmie.

Czy wiesz co jest tego przyczyną? Czy wiesz jak zwiększyć motywację i wydajność swoich pracowników? Jak zatrzymać najlepszych?
Czy Ty zarządzasz skutecznie, masz autorytet w zespole, tworzysz atmosferę rozwoju i współpracy, a Twoja firma osiąga coraz lepsze wyniki?
Jeśli tak – ogromnie Ci gratuluję! Właśnie takich zarządzających potrzeba polskim firmom. Życzę Ci wielu sukcesów, które niewątpliwie przed Tobą.

Jeśli nie- zapraszam Cię na moje niezwykle skuteczne szkolenie “Zbuduj zaangażowany! zespół”, które realnie wpłynie na Twoje efekty zarządzania.

“Zbuduj zaangażowany! zespół” to szkolenie, o którym niektórzy mówią “warsztaty”, tak bardzo jest praktyczne. Jest ono skutkiem mojej kilkunastoletniej współpracy z firmami w ramach szkoleń i doradztw dotyczących efektywnej pracy zespołu.
Prowadzę je i rozwijam od 12 lat współpracując z firmami w całej Polsce.

Doświadczenie, setki rozmów z Uczestnikami i niezmiennie powtarzające się pozytywne opinie dają mi pewność, że to szkolenie skuteczne, praktyczne i potrzebne niemal każdemu kto pragnie rozwijać swoje kompetencje kierownicze, każdemu kto pragnie stać na czele zespołu, który pracuje efektywnie i z zaangażowaniem.

“Zbuduj zaangażowany! zespół” to szkolenie które nie pozostawi Cię z książkową i teoretyczną wiedzą, którą już pewnie znasz z przeczytanych tomów i wykładów.
To szkolenie, na którym zdobywasz UMIEJĘTNOŚCI,
to szkolenie na którym ĆWICZYSZ nowe praktyki i postawy,
to szkolenie, które nie zostawi Ciebie i Twojego zespołu w miejscu w którym jesteś.

Będziesz skuteczny.

W Twoim zespole poprawi się komunikacja i atmosfera, wzrośnie Twój autorytet, zwiększy się zaangażowanie pracowników, polepszą się wyniki w firmie.

Wspomniane badania Aon Hewitt, pokazują, że poprawa poziomu zaangażowania wśród pracowników to wymierna korzyść dla firmy: 5 -procentowy wzrost zaangażowania wiąże się z 3-procentowym zwiększeniem przychodu w organizacji w kolejnym roku.

DLA KOGO?

Dla zarządzających małą lub średnią firmą. Dla kierowników, menadżerów, koordynujących pracę zespołu.  Dla osób, które chcą rozwijać w sobie umiejętność pracy z ludźmi. Które wierzą w to, że ich sposób prowadzenia ludzi w pracy będzie miał wpływ na efektywność zespołu. Które wierzą w to, że ludzie mają potencjał, który można rozwijać i oprócz samego celu, zadania, istotny jest też sposób kierowania pracą ludzi. Które wychodzą z założenia, że człowiek uczy się przez całe życie. 

 

CEL
Podniesienie świadomości i skuteczności liderskiej. Zwiększenie jakości zarządzania zespołem i firmą.Silny lider. Lepsza komunikacja.  Zmotywowani pracownicy.

 

KORZYŚCI

Dzięki uczestnictwu w warsztatach:
– dowiesz się jakie są typy pracownicze, w jakich zadaniach są najlepsze i jak porozumiewać się z      nimi skutecznie
– zbudujesz lepsze relacje z zespołem,
– będziesz skuteczniej komunikował się z ludźmi,
– wzrośnie Twój autorytet,
– lepiej zorganizujesz pracę, dobierzesz ludzi do zadań
– dowiesz się jak przeprowadzić rozmowę korygującą czy rozwojową z pracownikiem
– dowiesz jak uwalniać potencjał pracowników i skuteczniej realizować cele z zespołem

 

ZARYS PROGRAMOWY 

1. Cechy najlepszych liderów – praca nad wybranymi cechami
2. Mój styl zarządzania zespołem
3. Predyspozycje zadaniowe różnych typów pracowników 
4. Prowadzenie spotkań z pracownikami 
5. Efektywne uwalnianie i rozwijanie potencjału pracowników 
6. Przekazywanie informacji zwrotnej
7. Delegowanie zadań
8. Rozmowa rozwojowa z pracownikiem
9. Motywowanie pracowników – finansowe i pozafinansowe
10. Konsekwencja jako jedna z ważniejszych cech niezbędnych do efektywnego zarządzania
11. Komunikacja w zespole
12. System rozwoju pracowników 

OPINIE UCZESTNIKÓW

Szkolenie Pani Agnieszki Kubickiej – Błońskiej było moją najlepszą inwestycją. Wiedza, doświadczenie a zarazem niesamowita energia, entuzjazm, pasja i radość, z jaką Pani Agnieszka przekazała nam tajniki zarządzania zespołem oraz motywowania ludzi do pracy, to bezcenna korzyść, którą otrzymałam w ciągu zaledwie dwóch dni warsztatów. Oczywiście, wdrożenie i zastosowanie powyższych zagadnień w praktyce zabierze mi trochę czasu, ale zyski będą niewspółmierne do włożonego wysiłku. Gorąco polecam wszystkim tym, dla których rozwój to naturalny krok w kierunku przyszłości, lepszych perspektyw, szczęśliwej organizacji każdego szczebla firmy a także szerszych horyzontów w poszukiwaniu niebieskich oceanów dla ich przedsiębiorstw. – Eva Klimek, Floral Concept Store

TRENER

AGNIESZKA KUBICKA – BŁOŃSKA – Założycielka i właścicielka firmy szkoleniowej “Centrum Rozwoju” oraz Smart Clubu – Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży. Doradca do spraw zarządzania zespołem i trener biznesu
Certyfikowany Coach Noble Manhattan i Praktyk Coach IIC. Prelegentka oraz autorka dwóch książek.
Od blisko 15 lat szkoli w zakresie budowania zaangażowanego zespołu, komunikacji, motywacji i rozwoju osobistego.
Współpracowała z kilkuset firmami i ma na swoim koncie przeprowadzone kilka tysięcy godzin szkoleniowych.


Od lat doradza w firmach jako zewnętrzny ekspert ds. zarządzania zespołem. Przez Klientów ceniona za ogromne zaangażowanie i umiejętność podejścia do ludzi.

W 2011r. powstała jej firma “Centrum Rozwoju”, która jest jej osobistym przykładem odważnego sięgania po marzenia. Firma realizuje szkolenia, doradztwo ds. zespołu oraz coaching rozwoju osobistego i zawodowego.


W 2017 roku rozpoczęła tworzenie Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży SMART CLUB. Obecnie współpracuje z kilkunastoosobowym zespołem. Szkoła działa z sukcesem już trzeci rok, kształcąc przeszło 100 uczniów. 


Szkolenia w zakresie budowania zespołów dla zarządu i właścicieli kilkudziesięciu firm prowadziła w całej Polsce. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów i szkoleń, dzięki którym zwiększana jest efektywność zespołów i skuteczność realizacji celów firmy.


Współpracowała z Europejską Grupą Doradczą, międzynarodową firmą kosmetyczną, szkoliła kadrę menedżerską, dyrektorów i właścicieli dużych, małych i średnich firm; współpracowała z instytucjami (Urząd Marszałkowski w Łodzi, Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, Urząd Skarbowy w Złotoryi, Urząd Pracy w Poznaniu i in.) i bankami (Bank Spółdzielczy).


Wierzy w biznes oparty na silnych wartościach, w którym liczy się szacunek, etyka i rozumienie drugiego człowieka. Zawsze pracuje z pasją i zaangażowaniem, a bliski jej sercu jest drugi człowiek. Wsłuchuje się mocno w jego potrzeby,
wyznacza ścieżki rozwoju i możliwości: “Moim celem jest to, by moja praca nie wpływała tylko teoretycznie na ludzi, ale aby przenikała ich praktykę i powodowała długofalową zmianę”.


Ze względu na osobistą drogę, ważne miejsce w jej działalności zajmuje praca z ludźmi w zakresie poczucia własnej wartości i rozwoju osobistego. Jest autorką szkoleń rozwojowych dla kobiet („Poczuj przestrzeń”, „Jak zbudować poczucie własnej wartości”, „Odkryj swój potencjał”) a także projektu edukacyjnego „Wsparcie dla Rodziców”.
Występuje jako prelegentka na konferencjach ogólnopolskich i lokalnych (Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO, Atelier Kompetencji, „Dobrze mi w biznesie”, „Wielka Wymiana Kontaktów”, „Konferencja Związku Pracodawców
Szpitali oraz Mazowieckiego Porozumienia Szpitali Powiatowych) oraz podczas wystąpień motywacyjnych i budujących poczucie wartości (Rozwojowy Zawrót Głowy, Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz). Jest autorką licznych publikacji w Internecie, była redaktorką portalu Calisia.pl, współpracowała m.in. z miesięcznikiem Benefit. Wielokrotnie występowała jako ekspert w mediach – lokalnym radiu, telewizji, w portalach internetowych.
W 2013 roku wydała swoją debiutancką książkę – powieść psychologiczną „wbrew nadziei”. W 2019 r. światło dzienne ujrzała jej druga książka pt. „Córka Króla”.
Była pomysłodawcą i koordynatorem projektu “Pomoc na czasie”, angażującego młodzież w pomoc starszym.
Absolwentka specjalizacji Zarządzanie Zespołami Ludzkimi i Psychologii w Zarządzaniu.
W jej prywatnym życiu ogromnym szczęściem są głębokie, dobre relacje z bliskimi – rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Nieustannie jest blisko ludzi i dla ludzi.

 

ZAPISY

info@centrum-rozwoju.eu

tel. 793 013 759

 

                                 Zapraszamy do współpracy!

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress