Jak być konsekwentnym rodzicem? Warsztaty.

Zapraszamy na warsztaty rodzicielskie, które poprowadzi wykwalifikowany pedagog, mama trójki dzieci, osoba z niezwykłą wiedzą i pasją, absolwentka Treningu Skutecznego Rodzica w Polskim Centrum Edukacji Gordona.Dlaczego warto być konsekwentnym rodzicem? Dlaczego konsekwencja pomaga nam zarówno w życiu jak i w wychowaniu dzieci? Dlaczego dzięki konsekwencji jesteśmy bardziej słowni, spokojni, wzbudzamy zaufanie, a nasze dzieci czerpią z tego co najlepsze? W jaki sposób wyznaczać granice dzieciom i dlaczeg dzieci ich potrzebują?
Polecamy 4-godzinne, wartościowe szkolenie połączone z warsztatami, które pomoże Ci stać się słownym rodzicem i zbudować jeszcze silniejszą, lepszą i wartościową relację ze swoim dzieckiem. Zyskasz więcej zaufania do siebie, jeszcze lepiej zbudujesz autorytet w oczach swojego dziecka.

Na warsztatach dowiesz się:
>co to jest konsekwencja, czy jest ważna w wychowaniu i dlaczego, 
>co to są granice (dlaczego, po co i JAK je stawiać), 
>jak być konsekwentnym w kilku krokach (wyrabianie nawyku), 
>co przeszkadza w byciu konsekwentnym,
>w czym najbardziej chcę być konsekwentny (plan dnia), 
>przećwiczysz swoją konsekwencja w praktyce – ćwiczenia na konkretnych sytuacjach

TRENER:


Katarzyna Kowalska
Jest pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania. Absolwentką Pedagogiki Opiekuńczo – Wychowawczej oraz Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Ukończyła kurs w zakresie pedagogiki przedszkolnej wg Marii Montessori. Prywatnie jest mamą 3 dzieci. Swoje życie zawodowe jak i prywatne łączy z dziećmi, empatycznie towarzysząc im i wspierając w rozwoju. Zdobyła wiedzę w zakresie „porozumienia bez przemocy”, posiada certyfikat ukończenia Treningu Skutecznego Rodzica w Polskim Centrum Edukacji Gordona. Ukończyła również I stopień studiów polonistycznych i fizjoterapii. Przez długi czas zajmowała się animacją zabaw dla dzieci oraz prowadzeniem warsztatów tematycznych. Od wielu lat jest doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Wspiera rodziców w stawianiu pierwszych rodzicielskich kroków. Wciąż poszerza swoją wiedzę w zakresie około dziecięcym biorąc udział w szkoleniach, kursach i spotkaniach.


CENA:
129 zł (4-godzinne szkolenie z warsztatami, materiały, przerwa kawowa)


MIEJSCE:
Kalisz, sala szkoleniowa “Centrum Rozwoju”, ul. Graniczna 36a

 

TERMIN:

17.11.2018r. godz. 10:00 – 14:00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress