wbrew nadziei

“Wbrew nadziei” już w księgarniach!

20 maj

 Już jest! Po 10 latach, od momentu, kiedy zaczęłam ją pisać, moja pierwsza książka – “Wbrew nadziei” została wydana. Droga była długa, pełna przygód, ale warta przebycia.

Od 24 maja 2013 powieść można znaleźć w księgarniach internetowych.

W pierwszej kolejności pojawiła się na www.szaron.pl. Kolejno trafi do niemalże wszystkich księgarń internetowych.

Kilka zdań o książce:

Są w życiu takie wydarzenia, które zmieniają prawie wszystko. Sprawiają, że to, co znaliśmy do tej pory staje pod znakiem zapytania. Są zdarzenia, z których chcielibyśmy się obudzić, jak ze złego snu. W których zdaje się, że już nie ma nadziei. Z takimi realiami przychodzi zmierzyć się bohaterce tej książki, Wiktorii. Dla niej jest to śmiertelna choroba, która zmienia całkowicie jej dotychczasowe życie. I choć imię głównej postaci tej powieści nawiązuje do zwycięstwa, rzeczywistość stawia ją w miejscu przegranej, w którym pozostaje jedynie potężny ból, żal i bezradność. I kiedy okoliczności krzyczą: “to koniec”, okazuje się, że nie wszystko zostało jeszcze powiedziane. Że to dopiero początek.  Że nawet w najtrudniejszej sytuacji w życiu jest droga, która prowadzi do zwycięstwa.

To książka nie tylko dla tych, którzy mierzą się z chorobą, ale dla każdego człowieka, który musi pokonać w życiu trudności. Który potrzebuje siły. Który pyta o sens. To książka o walce człowieka. O zmaganiu. O powstawaniu z upadku.
O nadziei i sile, której potrzebuje każdy.

24 maja br., w związku z wydaniem książki, odbył się Wieczór Autorski. Poruszającą atmosferę stworzyło m.in. wielu życzliwych ludzi, którzy świętowali wydanie razem ze mną.

DSC_6419www DSC_6493www

DSC_6411www DSC_6423www

DSC_6445www DSC_6427www

DSC_6443www DSC_6447www

SONY DSC SONY DSC

3 4

 

Recenzja redaktor Agnieszki Burchackiej, “Życie Kalisza”

To publikacja, w której słowach tonie się już od pierwszych wersów. Wciąga do reszty, opowiadając historie zwykłej dziewczyny. Historię, która mogła i może wydarzyć się każdemu z nas. Dotyka ważnego problemu śmiertelnej choroby. 

„Wbrew nadziei” przystępnym językiem dojrzale mówi o zmaganiu się z trudnościami, samodzielnej walce z samym sobą. Pyta o sens ludzkiego życia. Ugruntowana w wierze, mówi o walce i powstaniu z upadku. Daje nadzieję i moc. Warto więc sięgnąć po nią nie tylko wówczas, gdy zmierzamy się z problemem choroby. Znajdziemy w niej bowiem nadzieję i pomysł na zmianę i (od)mianę naszego życia. 

Autorka, która nie boi się w dzisiejszych czasach otwarcie mówić o wierze w Boga i Jego działaniu, swoją książką potrafi bez reszty zaabsorbować czytelnika. Pozwala zatrzymać się na chwilę i zamyślić się, zadumać nad naprawdę istotnymi sprawami.

Książkę można znaleźć m.in. na www.szaron.pl.

O “Wbrew nadziei” na Calisia.pl:

https://www.calisia.pl/articles/19029-to-ksiazka-o-wierze-i-nadziei-rozmowa-z-agnieszka-kubicka

I w “Życiu Kalisza”:

http://www.zyciekalisza.pl/?str=154&id=159085

Recenzja agenta literackiego, Anny Grabki:

http://grabka.com.pl/wbrew-nadziei/

Zapraszam do czytania i życzę owocnej lektury!

Jedna odpowiedź do ““Wbrew nadziei” już w księgarniach!”

  1. Anna Grabka pisze:

    Nie mogę się doczekać! Zaraz zamówię. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress